המתקנים
במסגרת מדיניות השירות המצטיין, לחברה שלושה מרכזים לוגיסטיים המאפשרים שירות מהיר ויעיל ללקוחותינו.
מתקן האחסון הייעודי של דיפוכם תוכנן לאחסון וטיפול ייעודיים באופן נוח ובטוח של כימיקלים וחומרים מסוכנים, מוצרים בתפזורת ומוצרים ארוזים. אנו מספקים שירותי אריזה בתפזורת, אפשרויות אריזה ייחודיות לנוזלים ולגזים כמו גם שירותי לוגיסטיקה עבור חברות תעשייתיות. את שירותי הערבול והערבוב לנוזלים ולגזים מבצעים צוותים מיומנים, וצי המשאיות שלנו מפיץ את החומרים ישירות ללקוחות בכל רחבי הארץ בזריזות ויעילות.

ערכים של מצוינות
ערכי החברה הינם של מובילות ומנהיגות המבוססת על מקצועיות עמוקה ויצירת ערך מוסף מהותי לשותפים העסקיים שלנו וללקוחותינו, ושל מצוינות ושירות יוצא דופן.

מחויבות לסביבה
פעילות החברה מתבססת על תפיסת סביבה ירוקה, מחזור וטיפול בשפכים עבורנו ועבור לקוחותינו, ויזום פעילות התומכת באוויר וסביבה נקיים ובריאים יותר.
מדיניות ההנהלה

דיפוכם מקבוצת כימוביל היא החברה המובילה בישראל בהפצת חומרי גלם לתעשייה כבר למעלה משלושה עשורים.

מומחיות. מסירות. שירות.
דיפוכם מספקת פתרונות עבור החברות התעשייתיות המשמעותיות במשק, מתוך הבנה עמוקה של צרכי הלקוח ותוך מתן ערך מוסף. קו המוצרים המקיף של החברה כולל למעלה מ-1000 חומרי גלם. החברה מספקת פתרונות One Stop Shop ללקוחותיה בתחומי המזון והמשקאות, הצבע והבנייה, הפלסטיק, האגרו, הכימיה, האנרגיה, הקוסמטיקה ובתחומי הטיפול במים ובשפכים. כמו כן, מספקת דיפוכם שירותים משלימים כמו פורמולציה, המסה, אריזה, שטיפת אריזות וביצוע פרמנטציות.

הצוות
במסגרת הערכים המוספים שהחברה מעניקה ללקוחותיה, עומדים לרשות לקוחותינו עובדי החברה המתמחים בעולמות התוכן הרלוונטיים, עם יכולת להתאמת מוצרים תוך מתן שירות מקצועי ותמיכה טכנית.